به نام خدا

اینجانب ژاله عباد اصفهانی در چهاردهم فروردین سال۱۳۶۵در خانواده ای متدین و علم گرا در اصفهان بدنیا آمدم، در کودکی به هنر و کارهای هنری علاقه مند بودم ولی بدلیل فضای علمی خانواده و تشویق آنها در رشته ریاضی فیزیک  ادامه تحصیل دادم و سپس به دانشگاه رفتم و دررشته مهندسی مواد درمقطع کارشناسی در سال ۱۳۸۷ فارغ التحصیل شدم.بعد از فراغت از تحصیل و رفتن به زیارت امام رضا(ع) و بازدید از موزه آستان قدس  و  دیدن آثار ارزشمند استاد فرشچیان وبرحسب علاقه ای که از کودکی  دردرونم موج میزد در کلاس های نگارگری حوزه هنری اصفهان ثبت نام کردم و به مدت ۳سال در محضر استاد گرانقدرم سرکار خانم دهقانی آموزش طراحی و نگارگری در مکتب صفوی گذراندم از ایشان علاوه بر نگارگری درس عشق و صبوری در راه هنر آموختم  و همیشه مدیون  زحمات بسیار ایشان خواهم بود.

پس از آن در یک کارگاه تولیدی صنایع دستی  به مدت ۲سال مشغول کار شدم که از لحاظ آشنایی با سبک نگارگری معاصر و سرعت عمل پیشرفت چشمگیری  در کارم بوجود آمد در سال ۱۳۹۷ موفق به اخذ مدرک نگارگری از سازمان فنی حرفه ای استان اصفهان شدم و در طی این دوره ها در نمایشگاه های ملی و بین المللی  به شرح ذیل شرکت نمودم .

 • برگزاری نمایشگاه انفرادی محصولات صنایع دستی (مجتمع فرهنگی فرشچیان)/اسفند ۱۳۹۱
 • حضوردر نمایشگاه هنرجویان مرکز آموزش حوزه هنری وکسب مقام نخست /بهمن ۱۳۹۳
 • برگزاری نمایشگاه و ورکشاپ یکروزه انجمن میناکاران اصفهان/ مهر۱۳۹۶
 • حضور در نمایشگاه گروهی طالع طلایی ۲/تهران/دانشگاه هنر/اردیبهشت ۱۳۹۷
 • حضور در نمایشگاه گروهی گرجستان(تفلیس)به میزبانی مجموعه هلدینگ امیران /تیر۱۳۹۸
 • حضور در نمایشگاه گروهی گروه  هنری ویولت/تهران/ برج میلاد/تیر۱۳۹۸
 • حضور در نمایشگاه گروهی پارس فورته (مجموعه هلدینگ امیران)ترکیه-ازمیر/مهر۱۳۹۸
 • حضور در نمایشگاه گروهی حجره خورشید/نگارخانه آیریک تهران/آبان۱۳۹۸
 • حضور در نمایشگاه گروهی ایتالیا –رم (مجموعه هلدینگ امیران)  /تیر۱۳۹۹
 • حضور در نمایشگاه مجازی ایتالیا-رم(مجموعه هلدینگ امیران)/مرداد۱۳۹۹

از مهمترین اهدافم ایجاد فضایی آرام  و سالم و خلاقانه  برای بانوان علاقه مند به این هنر می باشد که با یاری خدا این آرزو در آینده ای نزدیک محقق خواهد شد .گرد هم آمدن هنر دوستان در محیطی گرم و آموزشی باعث ارتقاء سطح فرهنگ معنوی و آموزشی افراد میشودعلاقه مندی به هنر همراه با درآمدزایی ماندگاری افراد در این کار را دوام میبخشد امید است با یاری خدا گروه هنری موژان گامی کوچک درجهت تولید و ارتقاء  انواع محصولات و مصنوعات خاتم وسنگی مزین به هنر اصیل نگارگری با حذف واسطه ها وتوسعه صادرات و درآمد زایی بانوان سرزمینم باشد.

به امید آنروز که هنر ایران و ایرانی در جهان  به جایگاه واقعی خویش برسد

One thought on “بیوگرافی

 1. زهرا ایرانپور گفت:

  درود
  خیلی خوشحالم که موفقیتهای زیادی کسب کرده اید و بسیار خوشحال تر که به انچه علاقمند هستید پرداخته اید.
  کارهای شما بسیار زیباست از دیدنش بسیار لذت بردم
  چقدر خوب که چنین سایتی را راه اندازی کردین که در اختیار همگان قراربگیره و در اشاعه این سبک هنری و شناخت بیشتر افراد کوشیده اید. آشنایی و خویشاوندی با شما باعث افتخار و خوشحالی من است . شما نه تنها باعث افتخار فامیل و دوستان بلکه افتخار اصفهان زیبا هستید . موفق، سلامت و شاد باشید

  1. مدیر سایت گفت:

   سپاس دوست عزیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *